Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

Birim Personelimiz Yasemin POLAT'ın Yeni Doğan Bebeğini Ziyarete Gittik

13.06.2016

Nesillerdir süre gelen ve çok sevdiğimiz geleneklerden biridir yeni doğan bebeği ve ailesini ziyaret etmek. Belki de dolaylı yoldan verilen bir  mesaj ; bebeğin gelişini ailesiyle birlikte kutlamak, sahiplenildiğini göstermek için.

Bu amaçla; Birim Personelimizden Yasemin Polat'ın yeni doğan bebeği Zehra Eslem'i Daire Başkanlığı olarak Geyve'ye hayırlı olsuna gittik. Daire Başkanımız Ali YÜKSEL Başkanlığımızın en küçük üyesine hediyesini takarken Başkanlığımız adına sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir hayat temennisinde bulundu.

Motivasyonlarını artırmak, iş streslerini azaltmak, çalışanların aralarındaki iletişimi güçlendirmek ve aile kültürünü oluşturmak amacıyla yapılan ziyarette meyve bahçelerine, Geyve’nin doğa güzelliklerine Doğançay Şelalesine gidildi, piknikler yapıldı, çaylar ve kahveler içildi, hoş sohbetler gerçekleştirildi.

Bir gün süren ziyaretimizde bizi oldukça iyi ve candan ağırlayan birim personelimiz Yasemin POLAT’a ve onun değerli ailesine Başkanlığımız adına çok teşekkür ederiz.